Shows

SHOW I -3:00 PM

SATURDAY JUNE 1, 2019

 DAY

 TIME

 TEACHER

 CLASS

 MON

 07:30

 ANNETTE

 BALLET

 MON

 06:15

 JENNI

 TAP

 MON

 07:15

 KELLEY

 JAZZ

 TUES

 05:00

 ANNETTE

 BALLET

 TUES

 05:30

 ANNETTE

 TAP

 TUES

 06:00

 MARY

 JAZZ

 TUES

 06:45

 ANNETTE

 BALLET

 TUES

 07:30

 ANNETTE

 LY

 TUES

 07:30

 LINDSEY S.

 HIP HOP

 TUES

 08:15

 LINDSEY S.

 HIP HOP

 THUR

 04:45

 MARY

 TAP

 THUR

 05:15

 BRITTANY

 BALLET

 THUR

 05:45

 BRITTANY

 BALLET

 THUR

 06:45

 MARY

 JAZZ

 THUR

 06:45

 BRITTANY

 BALLET

 SAT

 09:00

 GIANA

 TAP

 SAT

 09:30

 ALEXA

 BALLET

 TEAM 5

 JENNI

 TEAM 8

 DIANE

 TEAM 10

 JENNI

 TEAM 11

 CARISSA

 TEAM 12

 LINDSEY M.

 TEAM 13

 AUBREY

 TEAM 14

 BRITTANY

 TEAM 18

 LINDSEY S.

 TEAM 19

 LINDSEY S.

 TEAM 22

 AUBREY

 TEAM 25

 AUBREY

 TEAM 26

 AUBREY

TEAM 28

AUBREY

TEAM 29

AUB/LINDSEY S.

TEAM 30

AUBREY

Backstage Dance Studio 2019 Show I 

SHOW II -7:00 PM

SATURDAY JUNE 1, 2019

 DAY

TIME

TEACHER

CLASS

 MON

04:45

KELLEY

BALLET

 MON

05:15

KELLEY

TAP

 MON

04:30

BRITTANY

BALLET

 MON

05:30 

BRITTANY

BALLET

 MON

07:00

JENNI

TAP

 MON

08:00

KELLEY

JAZZ

MON

08:45

KELLY

LY

 WED

07:30

ANNETTE

BALLET

 WED

08:30

ANNETTE

POINTE

 FRI

04:30

CARISSA

JAZZ

 FRI

05:15

CARISSA

LY

 FRI

05:15

ALEXA

BALLET

 FRI

06:00

MOLLY

TAP

 FRI

06:00

ALEXA

BALLET

 FRI

06:45

ALEXA

JAZZ

 SOLO

CLAIRE

 TEAM 3

JENNI

 TEAM 5

JENNI

 TEAM 6

CARISSA

 TEAM 7

KELLEY

 TEAM 8

DIANE

 TEAM 10

JENNI

 TEAM 15

LINDSEY M.

 TEAM 17

LINDSEY S.

 TEAM 19

AUBREY

 TEAM 20

LINDSEY S.

 TEAM 22

AUBREY

 TEAM 23

JENNI

 TEAM 25

AUBREY

 TEAM 27

BRITTANY

 TEAM 28

AUBREY

 TEAM 29

AUB/LINDSEY S.

Backstage Dance Studio 2019 Show II 

SHOW III -3:00 PM

SUNDAY JUNE 2, 2019

 DAY

TIME

TEACHER

CLASS

 MON

04:45

JENNI

TAP

 MON

05:15

ANNETTE

BALLET

 MON

05:45

KELLEY

JAZZ

 MON

06:30

ANNETTE

BALLET

 MON

07:30

BRITTANY

BALLET

 WED

10:15

DIANE

BALLET

 WED

10:45

DIANE

TAP

 WED

04:45

BRITTANY

BALLET

 WED

05:45

ANNETTE

LY

 WED

07:30

BRITTANY

BALLET

 WED

08:30

BRITTANY

POINTE

 WED

06:30

ANNETTE

BALLET

 THUR

05:15

DIANE

TAP

 THUR

06:00

DIANE

JAZZ

 THUR

07:00

LINDSEY S.

HIP HOP

 THUR

06:15

LINDSEY S.

HIP HOP

 THUR

07:45

LINDSEY S.

HIP HOP

 SOLO

RYANN

 TEAM 1

JENNI

 TEAM 2

CARISSA

 TEAM 4

LINDSEY M.

 TEAM 6

CARISSA

 TEAM 9

AUBREY

 TEAM 11

CARISSA

 TEAM 12

LINDSEY M.

 TEAM 16

BRITTANY

 TEAM 17

LINDSEY S.

 TEAM 21

BRITTANY

 TEAM 23

JENNI

 TEAM 26

AUBREY

 TEAM 28

AUBREY 

 TEAM 29

AUB/LINDSEY S.

 TEAM 30

AUBREY

Backstage Dance Studio 2019 Show III 

SHOW IV -7:00 PM

SUNDAY JUNE 2, 2019

DAY

TIME

TEACHER

CLASS

TUES

04:30

ANNETTE

BALLET

TUES

04:30

MARY

TAP

TUES

05:15

MARY

JAZZ

TUES

06:00

ANNETTE

BALLET

TUES

06:45

LINDSEY S.

HIP HOP

THUR

06:45

DIANE

TAP

SAT

09:00

ALEXA

BALLET

SAT

09:30

GIANA

TAP

SAT

10:00

GIANA

JAZZ

SAT

11:00

GIANA

JAZZ

SAT

10:30

GIANA

TAP

SAT

11:00

ALEXA

BALLET

SAT

10:00

ALEXA

BALLET

SAT

11:30

ALEXA

TAP

SOLO

OLIVIA

SR DANCE

TEAM 1

JENNI

TEAM 2

CARRISA

TEAM 3

JENNI

TEAM 4

LINDSEY M.

TEAM 7

KELLEY

TEAM 9

AUBREY

TEAM 13

AUBREY

TEAM 15

LINDSEY M.

TEAM 16

BRITTANY

TEAM 18

LINDSEY S.

TEAM 20

LINDSEY S.

TEAM 21

BRITTANY

TEAM 27

BRITTANY

TEAM 28

AUBREY

TEAM 29

AUB/LINDSEY S.

We Are Proud Sponsors of